Poštovanje. Problem je sljedeci: prije mokrenja imam veliku potrebu za mokrenjem (kao da mi je cijeli mjehur pun) , a prilikom mokrenja imam probleme. Naime mlaz mokrace je jako slab i isprekidan i moram se doista naprezati da bih mokrila. Moram napomenuti da nakon mokrenja ostaje osjecaj neispraznjenosti mjehura. Imam osjecaj kao da postoji neka prepreka koja mi onemogucava normalno praznjenje mjehura. Peckanja i bolova prilikom mokrenja nema tako da mislim da nije rijec o upali mjehura. Dakle, vec mjesecima imam problema s otezanim mokrenjem i osjecajem neispraznjenosti mjehura. Imala sam neko vrijeme e. Colli i uzimala antibiotike i ona je nestala i urinokultura je uredna, ali je i dalje ostao navedeni problem. Zaboravila sam napomenuti da sam prije par godina preboljela upalu bubrega. Nakon toga ponekad imam osjecaj tezine u bubrezima i osjecaj laganog pritiska i bolova u bubrezima. Jedino kada mogu koliko toliko normalno mokriti je nakon seksualnog odnosa. Molila bih vas ako me mozete upustiti kakve nalaze da napravim jer navedeni problem traje vec mjesecima a ja samo zelim da mogu opet normalno mokriti. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 30. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Predlazem da uradite urodinamski pregled besike /vma beograd/.
      predlazem da uzimate i suplemente: paraprotex, probiobalance, omega 3 i stress managament.
      videti na www. Suplementi-srb. Com