Postovani imam 20 godina i zanima me da li imam fimozu, u opustenom stanju mogu da prevucem kozicu preko glavica, mogu i u erekciji bez ikakvog bola, ali kada mi je penis u erekciji kozica se ne povlaci sama vec ja moram da je povucem i kada je povucem ona tu stane kao da ima neki mali prsten. . . I zanima me da li fimoza sprecava penis da dodje do svoje potpune duzine. Unaprijed zahvalan

    Odgovoreno: 25. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Imate relativnu fimozu. Pokusajte vezbama da razvucete kozu prepucijuma.
      mozete koristiti ulje kantariona i neku kortizonsku mast pri vezbanju.
      ako ne uspete da prosirite otvor prepucijuma, onda operisite fimozu.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis