Pozdrav. . Molim za pomoc. Moj problem je ovakav: pre 4 i po meseca mi se pojavilo malo crvenilo na glansu penisa. Uradio sam bris glansa i nikakva bakterija i gljivica nisu nadjene. Posle mesec dana mi se crvenilo malo rasirilo, otisao sam kod doktora ponovo, ali sam ovaj put radio sve, i briseve uretre i bris gansa i urin. Sve je bilo u redu sem brisa glansa. Ovaj put je nadjena eserihija koli u velikom broj. Mazao sam gentamicin 10 dana i nakon njega pantenol kremu, kako mi je doktorica rekla i crvenilo se malo smanjilo, ali ne skroz. Ona je rekla da je tu sve u redu, ali sam ja kod drugog doktora insistirao da ponovnom brisu glansa i sada je nadjena klebsiella oxytoca. Doktor mi je rekao da pijem baktrim i mazem chloramphenicol. Juce sam zavrsio sa terapijom, ali se crvenilo nije uopste smanjilo, cak se malo i povecalo. Molim vas recite mi vase strucno misljenje sta bih trebao da koristim, posto mi je vise dosadilo da eksperimentisem sa svakakvim kremama. Ovde mozete pogledati nalaz na klebsiellu: https: //fbcdn-sphotos-b-a. Akamaihd. Net/hphotos-ak-prn1/t1/73384_1430408983862953_1835959895_n. Jpg

    Odgovoreno: 25. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Vidite da se iskljuci i herpes genitalis /hsv 2 igg i igm/.
      ponovite i bris prepucijuma na bakterije i gljivice.
      odnose imajte sa zastitom.
      hranite se po principima izlozenim u knjizi djokovica.
      mozete koristiti suplemente za jacanje imuniteta.
      mozete se javiti sa nalazima na moj meil.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com