Posle operacije bajpas na vma ostala je posledica od stavljanja katetera za mokrenje i karakterise sa izuzetno teskim, bolnim i cestim mokrenjem. Traje vec tri meseca i nista se nemenja. U pocetku sam pio ciprocinal i palin a potom izvrsio analizu mokrace u laboratoriji i mikro biologiji, uradjen eho bubregpa besike i prostate i urolog je reka da je sve uredu. Nista se nemenja pa pitam koliko dugo ce ovo stanje trajati i ima li terapije.

    Odgovoreno: 25. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Predlazem da u terapiju uvedete tamsol tab. Nekoliko meseci.
      pozeljno je koristiti i suplemente paraprotex, probiobalance i omega 3
      uzimajte dosta tecnosti.