Postovani. . Evo vec 2 godine imam gljivicno oboljenje na polnom organu. . Isao uvek kod urologa kad mi se to pojavi. . I oni samo kazu da mazem sa triderm mast, ,. . Jeli to sta opasno. . Moze savjet, , i hoce li ikad prestat da se povracu te gljivice??

    Odgovoreno: 22. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Gljivicna infekcija je znak slabosti imunog sistema.
      znaci raditi na podizanju imuniteta pravilnom ishranom, fizickom aktivnoscu, izbegavanjem stresa,
      koriscenjem suplemenata, uzimanjem najmanje dva litra vode dnevno. . . . . . .
      predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tableta kao i origano kapi.
      ove suplemente uzimajte nekoliko meseci.