Hvala doktoru na odgovoru, a dodao bih na prethodno pitanje da sam ozenjen i da je supruga dobila kondilome posle pet godina upraznjavanja odnosa bez zastite samo sto njoj do sada samo dva puta izasli i nakon jedne intervencije odmah nestan, papa joj je uredan svih tih god, a meni su uproniji, skidam ih radio talasima i iako sada ne bujaju kao ranije opet mi za nepunih mesec dana od intervencije izrastu novi i uvek na istom mestu oko korena penisa. . . Ne znam da li je to i do terapije ali ne znam vise cime da ih skinem da bar neko vreme ne izadju novi. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Budite uporni u sprovodjenju mera koje sam vam predlozio.
      i ne dozvolite da se bradavice sire. Skidajte ih redovno dok ih snagom
      imuniteta ne budete kontrolisali.