U zadnjih godinu dana patim ili bolujem od prerane ejakulacije i nisam u mogučnosti da ostvarim odnos. Ranije je bilo sve u redu. Koristio sam pro-long tableze ali nikakve efekte nisam imao. Zdrav sam sa normalnim krvnim pritiskom, aktivan sam, pušač jesam a alkohol umereno. Imam jutarnje erekcije a i to me muči jer nije uvek čvrst. Šta da radim. . . ? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 25. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Predlazem da iscitate sve sto nadjete na internetu o pe.
      sprovodite mere i vezbe koje budete naucili.
      pokusajte da promenite i nacin zivota i nacin ishrane,
      koristite suplemente redovno.
      za pocetak koristite cialis.