Postovani, pri kraju mokrenja javlja se krvav iscedak iz penisa, i pecenje. Nisam imao nikada seksualne odnose. Molim vas recite mi sta moze da bude. Napominjem da nepijem, nepusim, nedrogiram se, nehranim se masnom hranom, imam 25 godina, i da nikada ranije nisam imao sa ovim problema a ni sa drugim bolestima. Hvala na odgovoru. Pozdrav

    Odgovoreno: 19. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Trebalo bi da se javite urologu na pregled kako bi se uradili laboratorijski
      pregledi krvi i mokrace, urinokultura i eventualno bris uretre na bakterije.
      u obzir bi dosli i ultrazvucni pregledi bubrega, besike i prostate.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis