Poštovani dr. Imam problema sa potencijom, bojim se da nemam neku polnu bolest (infekciju) radijo sam urino kulturu i rezultati su negativni, dali bi trebali da dam i bris radi bolje kontrole, pozdrav

    Odgovoreno: 19. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Mozete uraditi i bakterioloske briseve uretre pa ako se iskljuci
      infekcija, onda pokusajte sa povremenim uzimanjem cialis tableta.
      stalno mozete koristiti suplemente vital man, panax ginseng. .
      videti na www. Suplementi-srb. Com

      bocokicdr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis