Postovani, , samp jedno pitanje, , da li ima brige, , zato sto imam osjecaj da mi je desna mosnica veca od lijeve, , kali kada taknem iste su, , ali mi je desna izrazenija od lijeve, , isao sam ko urologa za u 10 dana tri put, , oni kazu kao nema to veze, , da ne brinem za to, , ali opet vas da pitam. . . Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 19. 01. 2014.

Komentari na pitanje: #124327

    • Postovani, , kada taknem mosnicu desnu kao da mi otekne, i kao da je visa od lijeve, da li ima razlog za brigu, ,