Postovani, brisom mi je utvrdjen gonokok, svi ostali nalazi su bili negativni. Zbog alergije na penicilin prvo sam dobio terapiju dovicinom 7 dana, simptomi su se skoro pa skroz povukli, medjutimpar dana nakon prestanka simptomi su se vratili, tacnije opet se pojavio belicasti iscedak. Nakon toga dobio sam terapiju hemomiciv 7 dana a nakon toga ciprocinal 10 dana. Pred kraj terapije simptomisu se skoro pa skroz povukli, beli isecadak je bio jako oskudan na pocetku dana, bas jako malo, ali vec nakon par dana od prestanka terapije opet se pojavio. . . Molim vas za savet o nastavku terapije. . .

    Odgovoreno: 19. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Gonoreja je cesto udruzena sa hlamidijom, pa u lecenju koristiti
      antibiotike za obe klice.
      u toku lecenja su odnosi sa zastitom.
      istovremeno se leci i partnerka.
      kod vas je problem alergija na penicilin.
      predlazem da ponovite testove na gonoreju i hlamidiju kao i
      vasa partnerka.
      ako ste ponovno pozitivni onda se javite nekoj privatnoj ordinaciji
      radi terapije.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis