Postovani zamolio bih vas za odgovor i vase strucno misljenje. . . Verujem da vam svakodnevno stizu slicna pitanja zabrinutih momaka koji imaju problem sa erekcijom i potencijom. . . Ali molim vas za vase misljenje. . . Do pre 2 godine nisam imao nikakav problem oko podizanja erekcije cak sam bio skoro svaki treci dan seksualno aktivan i po nekoliko puta sam imao odnose sa devojkama tokom dana i sve je bilo ok. . . Ali jednog dana sam osetio promenu, moja erekcija pocinje da slabi i pocinjem da gubim osecaj i zelju. . . Pored sebe sam uvek imao devojke kao i sada lepog izgleda i veoma seksi ali kod mene je erekcija postala da bude sve slabija i gora cak vise nemam ni jutarnju erekciju. . . Kako vreme prolazi sve je jos gore. . . Gubim svaki osecaj. . . Posetio sam i urologa, izvrsio sam pregled ultra zvukom i pregledao prostatu i besiku bubrege. Testise, i sve to normalno izleda i nema promena, nemam variokocelu, ne vidi se ni neka upala, uradio sam spermogram i to je ok, nemam bakterije u spermi, sve je to ok. . . Nemam bakterije u urinu, krvna slika mi je ok, glukoza u normali, sedimentacija skolska, samo imam malo uvecanih triglicerida za 2 iznad normale. . . Testosteron na minimum. . . Problemi koji mi se javljaju su: slabiji mlaz kod mokrenja, nemam jutarnje erekcije, nemogucnost odrzavanja erekcije tokom odnosa slab mlaz sperme, i bez osecaja tokom odnosa. . . Kako vreme prolazi sve je gore i gubim svaki osecaj i zelju. . . Imam 35 g ne pusim, ne pijem, ne koristim drogu. . . Psihicki sam jak nemam nekih problema. . . Molim vas za vase misljenje? U sta vi sumnjate? Da li vase iskustvo u praksi krije neki odgovor na sve ovo? Bio bih vam veoma zahvalan na vasem odgovoru. . .

    Odgovoreno: 17. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Prvo promenite nacin ishrane. Pokusajte da se hranite po principima
      izlozenim u knjizi djokovica.
      uzimajte nekoliko meseci proviron tab 2x25 mg.
      od suplemenata koristite vital man, omega 3, power mins,
      probiobalance i paraprotex.