Dobar dan! Imala sam pre 10-ak godina kamenu u bubregu i izbacila ga, posle toga nisam imala problema. Pre dve god sam imala jedan pobacaj i pre tacno godinu dana jos jedan. Od tad mi se cesto javljaju bolovi u predelu bubrega, pecenje pri mokrenju, imala sam i eserihiju, a trenutno imam isto peckanje i osecaj da ce besika da mi ispadne, a urin je ok. Receno mi je i da mi desni bubreg seta. Koliko je opasno to i da li je opasno da ponovo pokusam da zatrusnim s obzirom da imam ceste upale bubrega i besike. Cak sam lezala i u bolnici 10 dana. Hvala!

    Odgovoreno: 15. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Sa vasim ginekologom dobro procenite situaciju.
      predlazem vam da prethodno uskladite ishranu sa nekim od nutricionista.
      da naucite dnevno da pijete preko 2 litra nehlorisane vode.
      da koristite suplemente. Za pocetak nekoliko meseci paraprotex, probiobalance i omegu 3.