Pozdrav, imam problema sa frenulom. Zadnja 4 puta prilikom odnosa doslo je do obilnog krvarenja, i nisam bio u mogucnosti da imam odnose. Citao sam dosta po internetu da se to resava zahvatom koji se zove frenulotomija, pa sam hteo da pitam da li to trebam da radim, gde, u koju ustanovu da se javim, posto zivim u beogradu, a nisam odavde. Verovatno se prvo ide na neki pregled, a tek onda na taj zahvat. Hvala u napred.

    Odgovoreno: 14. 01. 2014.
    • Poštovani,
      To je mala intervencija i radi se u lokalnoj anesteziji.
      prvo se javite na pregled a posle dogovarajte za operaciju.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com