Hvala vam na odgovoru. . . Evo slikao sam odma da vidite kako izgleda, posto sam daleko od nisa gde se nalazi klinika, a sramota me bilo gde drugo da idem, ako nije problem ovde da odgovorite. I jos nesto sam zaboravio da nadodam, mojoj devojci od pocetka nase veze ide neki belicasti sekret, nekada je sirast a nekada vodnjikav. Ja sam joj prvi decko, samnom je i izgubila nevinost skoro. . . A ne koristimo zastitu, da li to moze da ima nekakve veze? Hvala zaokruzio sam na slici gde se tacno nalazi. . .

    Odgovoreno: 14. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Devojka da se javi ginekologu.
      vi mozete koristiti kansen mast.
      druga mogucnost je da koristite paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com