Postovani, imam 27. Godina i imam problema sa erekcijom. Ne dostize potpunu tvrdocu i kratko traje (do 5 min) i imam preranu ejekulaciju (verovatno zbog toga sto u glavi imam da ce erekcija kratko trajati pa zurim a mozda i ne) . Jutarnja erekcija isto tako nije potpuna i traje oko 30tak sekundi. Ponekad u toku godine se desi da imam problema i sa ucestalim mokrenjem i teskocom pri mokrenju do samog kraja jer sam sklon prehladi prostate, mokracnih kanala ili cega vec. To traje desetak dana ali uz odredjene cajeve prolazi. Molim vas ako moze ikakav savet. Hvala.

    Odgovoreno: 15. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Prvo treba sanirati prostatitis.
      pokusajte ishranu da malo promenite.
      koristite savete nutricionista.
      mozete povremeno koristiti pde5 inhibitore /cialis, levitru /
      a za duzi vremenski period suplemente/vital man, panax ginseng, rhodiolin/.