Da predjem odma na stvar. . . Izasla mi je crvena tackica odma ispod glavica, tacno na spoju gavica i tela penisa. Svrbi i bolna je samo kada bas direktno nju pipnem. . Nije velika, skoro i neprimetna. Bas bas jako mala ali boli na dodir i crveno je. Samo na tom jednom mestu. Molim za savet? I da nadodam, pre dva dana sam pio orvagil i palim zbog infekcije.

    Odgovoreno: 11. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Pranje sapunom i toplom vodom.
      ako ne prodje za nedelju dana posaljite sliku promene ili se javite
      na uroloski pregled.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      www. Bocokicpoliklinika. Com