Zdravo imam pita je za vas oko neplodnje hidrokele tj dok sam bio u srbiji pronasli su mi cistu an desnom testisu sada imam i tu kesicu sa tecnoscu. Neman nikakve tegobe niti probleme samo se plasim neplodnosti. Sa devojkom pokusavamo da onstage u drugom standup ali bezuspesno. On je isla an preglede i rekli su joj da je sa njom sve uredu. Sada se ja plasim da sam ja problem imam zakazano kod lekara. Da li moze at cista i at kesica sa tecnost uticati na neplodnost i ukoliko je potrebna operacija jel se to moze izleciti? Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 10. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Hydrocela -vodena kila-nije razlog poremecene spermatogeneze.
      ona se i operise ako vam smeta.
      predlazem da uradite spermogram sa spermokulturom da se vidi
      kakva je situacija kod vas.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #124101

    • Postovani imam problem vec duze vreme levi testis otice svremena na vreme ejakulat se smanjio par kapi vodenkastih bio sam prosle god kod urologa kaze epidetimitis i prostate pio levomah i runac sta da radim dali neko zna sta moze biti hvala