Postovani, , imam neke male pivice ispod polnog organa, , to imam uvijek, , i nikako da se makne, , ima li brige za to? Ne smeta mi nista. . . I ponekad mi naidje peckanje na preponama i crvenilo. . .

    Odgovoreno: 10. 01. 2014.

Komentari na pitanje: #124092

    • To cu mi male pivice, , ne smetaju mi uopste, , jedino sto mi je ponekad crvenilo na preponama, , a desilo mi se prije 4 god, na preponama jako crvenilo i svrab, i to me drzalo oko 2 mjeseca. , to mi je bilo posle spavanja sa curom. . Koristio sam zastitu, , ali sad se maklo dosta, , samo ad ponekad naidje crvenilo ali skroza malo. .