Postovani doktore imam problem vec 2 dana, naime kad idem u wc da mokrim osecam bol na glavicu penisa. A urin mi se jako cudno oseca i ostaju mi na vesu zute do zelene fleke koje imaju neprijatan miris. Vec par godina unazad imam problema sa bakterijama u urinu ali doktorka mi nikad nije davala da radim urino kulturu. Zelim vase misljenje???

    Odgovoreno: 10. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Uradite pregled urina i krvi, urinokulturu i briseve uretre na bakterije, gljivice,
      trihomonas i gonokok.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis