Poštovani, imam učestalo mokrenje bez peckanja zadnjih mesec dana. Obavezno ustanem i jednom nocu, danju nekada bude normalno a nekada i više puta u toku dana. Intenzivnije je dan nakon konzumirnja veće količine piva. Nekoliko dana uzastopno sam imao i tup bol u donjem delu ledja. S vrema na vreme npr jednom mesečno, a na nekoliko sekundi osetim oštal bol izmedju čmara i testisa (u predelu prostate) od kako sam seksualno aktivan imam problem sa preuranjenom ejakulacojom. Imam i iritabilni kolon, glavni simptom su česte stolice. Uradio bi neke analize kako bi urologu bilo lakše, npr mokraće, pa me zanima šta da uradim i koji put lečenja mi preporučujete? Unapred zahvalan, rajko

    Odgovoreno: 08. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokultura, spermokultura i
      brisevi uretre na bakterije i gljivice.
      stolicu takodjer pregledajte na bakterije i gljivice.
      sa ovim nalazima se javite urologu i gastroenterologu.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursac 8
      nis