Postovani, imam 29 godina i pre tri godine sam imao jedan problem, pojavile su mi se kao bubuljice iznad polnog organa oko stidnih dlaka, nisam nikada bio na pregledu a to se povuklo posle mesec dana a godinu dana posle toga mi se pojavilo crvenilona glavicu i to je proslo posle 2 nedelje, nikada nisam koristio zastitu u odnosima, ne bolujem od nijedne bolesti, niti u porodici iko boluje od bilo kakve bolesti, ne pusim, ne pijem. . . Jedino sto sam imao dosta devojaka, poslednjih godinu ipo dana nemam nikakvih problema. . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 08. 01. 2014.
    • Poštovani,
      I koje je pitanje?
      ako mislite na crvenilo onda kada se to pojavi uradite bris sa promene na bakterije i gljivice
      a sada mozete uraditi i test na genitalni herpes / hsv tip 2 igg i igm at/.