Imam 60 godina i cesto mokrim nocu, vec skoro 2 godine. Na vesu nakon toga ostaje smedje zelenkasti trag, neprijatnog mirisa. Uradila sam sve ginekoloske analize, biohemiju, urinokuluturu i sve je bilo u redu. Inace sam na terapiji zbog stitne zlezde (hasimoto) . Mozete li me posavetovati sta dalje da radim?

    Odgovoreno: 05. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Ako niste, doradite grupu vaginalnog sekreta i briseve na hlamidiju i obe mikoplazme/micoplasma
      hominis i ureaplasmu urealythicum/.
      odnosi neka budu sa zastitom do dobijanja nalaza,
      a potom bi sledilo ciljano lecenje.