Poštovani, na spolnom organu, ispod glavića na koži mi se pojavila kao neka iritacija ili bijelo okolo kao neke, male izrasline kao prišt. Uglavnom je na vanjskom dijelu kožice a ne unutarnjom. Bezbolno je i nesvrbi, samo želim znati dali je opasno i dali trebam na pregled. I imam jos jedno pitanje, kad san bio mlađi nisam mogao nategnuti kožicu preko glavića ali poslje je taj problem riješen sam od sebe kao u 99% slučajeva, ali kad nategnem kožica ispod što spaja glavić me zateže, jel može zbog toga doći do neplodnosti ili poteškoća. Hvala unaprijes

    Odgovoreno: 29. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Za to na kozi se obratite urologu ili posaljite sliku, a
      ovo sto vas zateze je najverovatnije od kratkog frenuluma.
      to se moze korigovati malom intervencijom.

      bocokic dr ljubisa
      poliklinika "bocokic "
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com