Poštovani, da li postoji nehirurška metoda liječenja hidrocele kod odraslih osoba?

    Odgovoreno: 28. 12. 2013.

Komentari na pitanje: #123765

    • Vitomir mrvic 22. 01. 2015.

      Imam 83 god. Prihvatam da je operacija sa opstom anestezijom neizvesna. Nedostaje mi vas odgovor za koje vreme recidivira ispraznjena hidracela. Cini mi smetnje njena velicina veceg guscjeg jajeta, a tek ako se ona jos i povecava. Ako je to min. 6 meseci onda je to prihvtljivo ponavljati, pogotovu ako je covek nepokretan?