Pozdrav. Imam par problema pa sam hteo da vas pitam da me posavetujete sta da radim. Vec par meseci imam bol pri ejakuliranju i pri kraju sperma postaje zuta. Nikad nisam primetio skroz crveno da bi pomislio da je krv. A i mozda jednom mesecno mi se desava nocna polucija ali je to mozda uzrok neredovnog ejakuliranja. Da li mozete da mi kazete koji sve problem moze da bude?

    Odgovoreno: 28. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite spermokulturu, urinokulturu i bris uretre na bakterije, klamidiju i obe mikoplazme.
      pretpostavljam da se radi o uretroprostatitisu.
      lecenje bi islo posle nalaza.