Molim za pomoc supruga i ja pokusavamo vec 1. 5 god da ona zatrudni, prva trudnoca je bila pre 3 godine medjutim u 8 mesecu trudnoce bebi je prestalo da radi srce (bez ikakvog objasnjenja) posto intezivno pokusavamo vec navedeno vreme krenuli smo sa pretragama. Molim vas da mi pojasnite spermogram i dali treba da idemo na vestacku oplodnju. Hvala unapred apstinacija 7 dana u prilogu vam saljem test

    Odgovoreno: 26. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Smanjen je broj spermatozoida, pokretljivost i procenat normalnih.
      uzrok mozete istraziti, mozda i leciti ali mislim da je najsigurnije
      da se odmah opredelite za vto.