Zdravo imam problem sa prskanjem sperme, zapravo dobio sam spermu pre tacno godinu dana, i cak imam dobru spermu i dosta imam uvek ali nikada nece da mi prsne kada izlazi zasto? Nekada cask mogu da se zadovljavam cak i do 3 puta dnevno tj da svrsim, a zasto mi sperma ne prska nego samo iscuri.

    Odgovoreno: 29. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte treningom da pojacate kontrakciju bulbokavernoznog misica i misica medjice koji
      se kontrahuju prilikom ejakulacije nakon sto sperma dospe u mokracni kanal /uretru /.
      to kako se radi nadjite na internetu pa trenirajte.
      mozete koristiti malo i vitamine b komplexa.