Vec duze vrijeme imam problem, kad god duze vrijeme lezim na ledjima dolazi do jacem nagona za mokrenjem a kad odem da mokrim biva vrlo malo mokrace. O cemu se radi ovdje? Imam 31 godinu.

    Odgovoreno: 26. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Tesko je reci na osnovu podataka koje ste dali o cemu se tacno radi.
      u obzir mogu doci vise stvari.
      uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu i
      ultrazvuk besike i prostate, pa se javite sa ovim nalazima. Najbolje na moj meil ali
      me podsetite ovog pitanja.
      bocokic dr ljubisa
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      www. Bocokicpoliklinika. Com
      e mail: bocokic@gmail. Com