Pozdrav hocu da ve pitam pri mastrubiranje speratozoid izlazi tesko i u mal broj i nece da ga izbaci i u mal broj ga izbacuje, dali mozete da mi kazete neki caj po moznost koji bi mi pomgnao da izlecim ovo, da probam so bilka-caj ako mozete da mi kazete koj e najbolje caj.

    Odgovoreno: 29. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Kada sperma dospe u zadnju uretru prilikom ejakulacije,
      onda kontrakcijom bulbokavernoznog misica i ostalih misica medjice
      sperma bude izbacena u spoljnu sredinu.
      to je malo slozeniji mehanizam nego sto sam ja objasnio.
      taj mehanizam podrzite sledecom terapijom.
      predlazem vam da koristite tablete vital man, arginin plus i stress managament.
      videti na www. Suplementi-srb. Com