Postovana, imam problem sa blagim perutanjem glansa, ne neposredno posle pranja, vec kasnije, u toku dana. Naime, imao sam problem sa enterokokom na glasnu, koja se javila u malom broju, sto sam resio antibioticima i ispiranjem cajem od kamilice, na preporuku doktora. Kasnije su mi se simptomi u vidu svraba, perutanja i pojacanog mirisa ponovili, ali bris nije nista pokazivao u dva navrata. Otisao sam privatno kod urologa koji mi je prepisao orvagil tbl 400 mg da pijem 7 dana i sudocrem da mazem dva puta dnevno posle higijene dove sensitive sapunom. Tako sam i uradio, simptomi su se znatno umanjili, svrab je nestao, kao i pojacan miris, ali je perutanje jos uvek prisutno, ali znatno manje. Sudocrem sam nastavio da mazem, evo vec skoro dve nedelje nakon prepisane terapije, ali perutanje i dalje nije prestalo u potpunosti. Molio bih vas za savet, jer to resavam vec mesecima a nikako da resim u potpunosti, vise ne znam kome da se obratim. Hvala.

    Odgovoreno: 24. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Trebalo je da uradite i bris prepucijuma na gljivice a ne samo na bakterije.
      mazite sada prepucijum kansen masti a na usta uzimajte paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com