Poštovani, vrlo često prilikom mokrenja mi je mokraća mutna i beličaste je boje. Nemam nikakve bolove u predelu bešike a ni u predelu bubrega. Ponekad se samo pojavi intenzivnije bela mokraća na kraju mokrenja i nakon toga peckanje i to brzo prodje. Seksualni odnos sam imao poslednji put pre nekoliko meseci. Nemam zdravstvenu knjižicu i mogućnost da odem kod lekara pa vas najljubaznije molim ako možete da mi preporučite neku uobičajnu terapiju za takvu pojavu. Unapred zahvalan. Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 23. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace i urinokulturu.
      ako to niste u mogucnosti da uradite onda uzimajte deset dana ciprocinal tablete.