Postovani, imam problema vec duze vreme prilikom mokrenja imam slabi mlaz, pri erekciji brzo mi padne. Radio sam sve moguce analize, briseve, ultrazvuke i rekli su mi da je sve ok. Ali imam i dalje taj problem sa slabim mlazom. Mozete mi reci dal postoje neki lekovi ili nesto da se to normalizuje? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 23. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Oslabljen mlaz mokrace je posledica opstrukcije ispod vrata
      mokracne besike/prostata, stenoza uretre/ili pak poremecene inervacije besike.
      uraditi urodinamsko ispitivanje besike a mozda i uretrocistoskopiju.