Postovani, po preporuci urologa, pijem andriol testocaps, 2x1 tableta od 40mg, terapija treba da traje 2 meseca, a proslo je nekih mesec dana. Na ovoj terapiji sam zbog niskog testosterona, na donjoj granici referentnih vrednosti, sto urolog smatra za moguci uzrok slabe erekcije posto drugh fizickih uzroka za to nema, pa kako on kaze, da se i to pokusa. . . Saznao sam da koriscenje andriola moze da dovede do pojave ginekomastije, pa se sad sa odredjenim strahom nastavljam terapiju, pa me interesuje da li upotrebom ovih, koliko sam se informisao, niskih doza treba da strahujem? Pogotovo sam nesiguran da li da nastavim jer mi on to nije prepisao kao neku obaveznu terapiju, nego u smislu - "pokusaj, nema sta da izgubis" hvala!

    Odgovoreno: 24. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Andriol testocaps je androgen i ne dovodi do ginekomastije/porasta dojki/
      tako da u tom pravcu mozete biti bezbrizni.
      zavrsite terapiju posto ste je zapoceli.
      predlazem da promenite nacin ishrane.
      pokusajte da se hranite po principima izlozenim u
      knjizi novaka djokovica.