Postovanje imam jedno pitanje i molbu do pre neki mesec nisam imao problema sa erekcijom cak i posle sexa imam do sat vremena a od pre neki dan mi se desava da u toku sexa padne dali postoji neki lekovi kojio nisu opasni po zdravlje jer nebih iso kod dr unapred hvala puno

    Odgovoreno: 22. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Postoje suplementi koje mozete potpuno bezbedno uzimati duze vreme kao: panax ginseng, vital man
      mega zinc. . . Videti na www. Suplementi-srb. Com
      postoje i lekovi pde5 inhibitori /levitra, cialis/gde morate postovati njihova nezeljena dejstva i kontraindikacije.