Postovani, pre cetiri dana mi je pala na pamet "genijalna" ideja da isprobam vezbe jelqinga penisa. Prvi put sam probao vezbe u trajanju od 3 minuta i nikakav bol ili problem nisam osecao. Medjutim, sutradan sam imao neprijatan osecaj u penisu koji se skupio, stvrdnuo uz osecaj peckanja i slabiju senzitivnost. Na erekciju nisam ni pomislio. Drugog dana od "vezbanja" mi je penis omeksao, opustio, neprijatan osecaj se smanjio, a uvece sam imao prvu erekciju. Treceg dana sam imao odnos sa suprugom uz normalnu erekciju. Medjutim, i danas cetvrtog dana mi je sve ok ali je osetljivost penisa malo slabija, a prilolom masturbacije sam teze postigao erekciju. Da li sam svojom gluposcu trajno ostetio nerve penisa ili ce mi se potpun osecaj vratiti i da li je potrebna neka terapija sem mirovanja?

    Odgovoreno: 21. 12. 2013.
    • Poštovani,
      "muzenje"penisa/jelqing/nije metoda kojom se postize izduzenje penisa te je ne treba ni
      upraznjavati.
      za kratko vreme koliko ste upraznjavali "postupak"nadajmo se da niste ostetili vaskularizaciju
      erektilnih tela te da ce te proci bez posledica.