Ppstovani. . . Imam problem sa erekcijom. . . Do skoro je sve bilo normalno. Imao sam jake erekcije, ali u poslednje vreme nije tako. . . Pre sexa u toku predigre imam bas jaku erekciju ali cim krenem on prosto padne. . . A to se desava i kada sam mastrubiram prvih minut je jaka posle se skroz opusti. . . . Sta moze biti uzrok?

    Odgovoreno: 23. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Nadajmo se da nije nista ozbiljno.
      pokusajte malo da promenite nacin i stil zivota, kao i ishranu.
      narednih nekoliko meseci redovno uzimajte: panax ginseng, vital man i full spectrum.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      povremeno koristite cialis.