Postovani, imam vec 4 meseca bolove u stomaku koji nisu toliko jaki ali su cesti i vec 4 meseca traju. Radio sam 6 puta ultrazvuk, krvne sliku, davao urin, radio sam i rendgen abdomena, bio kod urologa i sve je bilo u redu. Jako sam uplasen. Zadnjih dana imam dijareju. Da li mislite da ima veze sa crevima i da li da posetim gastroenterologa? Da li su se creva vidla na rendgenu? Sta vi mislite o ovome?

    Odgovoreno: 19. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Bol u abdomenu je sirok pojam.
      zato se prvo javite gastroenterologu kako bi se otpocelo
      sa potrebnim pretragama.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      www. Bocokicpoliklinika. Com
      e mail: bocokic@gmail. Com