Boli me izmedju testisa i anusa (kao zatezanje, najvise prilikom velike nuzde.) imam pesak u bubregu (malo) , prostata je uredu. Sta moze da bude problem? Doktor kaze da nije nista

    Odgovoreno: 18. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Pregledajte rektum ili celo debelo crevo endoskopski ako tegobe budu perzistirale.
      od uroloskih bolesti u obzir bi mogao doci i kuperitis/zapaljenje bulbouretralnih zlezda/.
      naravno ovo su samo pretpostavke jer je potreban pregled.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      www. Bocokicpoliklinika. Com
      e mail: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #123501

    • Marko marinkovic 18. 12. 2013.

      Doktor opste prakse kaze da nije nista kada sam mu rekao da me boli u predelu testisa i anusa samo se nasmejao i rekao da nije nisata. Uz abdomena je uredan ali imam pesak u desnom bubregu i sumljam da je od toga