Dobar dan postovanje prije svega. . . Posto pisem u ime muza zanima me sledece. . . Jako smo mladi i isli smo na kontrolu ja kod ginekologa on kod urologa i na spermogram. . Moji nalazi su uredu dok je njegov spermogram jako los. . . Pa me zanimaju sledece analize i rezultat posto ja licno to ne razumijem pa vam se zelim ovim putem obratiti za pomoc. . . Unapred hvala od srca. . . Zapremina 2. 2 vreme razvodnjavanja 18. 7 viskozitet normalan p. H 7. 9 broj u ml 2. 95 broj u cjelom ejakulatu 6. 49 fsc funkcionalna konc. O. 03 msc konc pokretljivih 0. 03 smi ndex pokretljivih 2 normokinezja 2 hipokinezija in situ 15 akinezija 83 zivi spermatozojidi 17 nezivi spermatozojidi 83 normalne forme 2 abnormalne forme 98 fruktoza 34. 2 fruktoza u cjelom ejeakulatu 75. 2 alguntinacija odsutna spermogram je radjem 11. 09`2013 u nalazu pise dismorfnost medju spermatozoidima pa me zanima sta to znaci. . . Dijagnoza pise. Sterilitis prim. Pa me to znaima sta znaci? I ovo ne rzaumijem oligoasthenoteratozoospermia? Hvala vam unapred od srca jako sam zabrinuta. . .

    Odgovoreno: 20. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Predlazem da spermogram suprug ponovi i da ga skeniranog posaljete
      na tumacenje. To se praktikuje u situacijama kada je spermogram kao kod vaseg
      muza.