Pozdrav, hteo bi da pitam, imam problem sa bolom tokom mokrenja nakon ejakulacije. Znaci samo tokom prvog mokrenja nakon ejakulacije (i to samo pocetak mokrenja, sredina i kraj nisu bolni) , sledece mokrenje je takodje ok. Uradio sam laboratoriju urina i sve je u najboljem redu

    Odgovoreno: 19. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je u pitanju neka infekcija na nivou uretre
      pa pored urino i spermokulture uradite i bakterioloske
      preglede uretre/brisevi na bakterije, trihomonas/. . .

      dr lj. Bocokic
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      www. Bocokicpoliklinika. Com
      e mail: bocokic@gmail. Com