Postovani doktore. Ja imam vec duzi niz godina problem, sa preuranjenom preuranjenom ejakulacijom bas prepanom ne traje mi sex ni 10 sekundi, pa bi vas molio da mi kazete koje lekove da koristim da bi to sprecio. I da li kod ovog mog problema pomaze kamagra lek. . Unapred hvala. .

    Odgovoreno: 16. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Iscitajte sve na internetu o pe i pokusajte da naucite i upraznjavate predlozene vezbe
      i preporuke.
      kamagru mozete koristiti a mozda jos bolje cialis ili levitru.