Postovani, imao sam dugo godina peckanje pri mokrenju (pre samog pocetka mokrenja) , isao kod lekara, radio urinokulturu i koja je uvek bila sterilna i sve se zavrsavalo na tome. Lekar mi je govorio da pijem vise tecnosti i to ce proci. Pre mesec dana mi se stanje pogorsalo (u vidu jakog pecenja pri mokrenju, u predelu penisa i besike) , konacno sam upucen urologu gde je on konstatovao prostatitis (samo na osnovu rektalnog pregleda i lab. Analiza, urinokultura, bris glansa i uretre sterilni) . Posle nedelju dana sam na svoj zahtev uradio ultrazvuk prostate, nalaz je: prostata velicine 33x46x31 mm (v 25ml) , hipoehogenija u celini, bez izdvajanja fokalnih promena. Dao mi je terapiju: citeral 500 2x1, prostamol uno 1 dnevno, kontrola za mesec dana. Inace imam problema i sa erekcijom (nedovoljna, u sred odnosa splasne itd.) . Molim vas da mi odgovorite da li je terapija dobra, mozda treba jos neke analize da uradim, koliko dugo traje lecenje i da li ce mi se popraviti potencija. Izvinjavam se na opsirnosti ali mi je ovo veliki problem! Unapred zahvalan! Pozdrav!

    Odgovoreno: 15. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Nisam samo razumeo da li citeral uzimate mesec dana.
      koristite ga deset dana a posle njega baktrim tablete 2x2 drugih deset dana,
      ako ste u mogucnosti nastavite posle bactrima tablete paraprotex i tab. Probiobalance
      po jedno pakovanje.
      videti na www. Suplementi-srb. Com