Postovani, u poslednja dva meseca sam primetila da mokraca ima jak i neprijatan miris (u isto vreme i znoj je poceo jace da se oseti) , radila sam urinokulturu i nalaz je uredan. Molim vas recite mi sta bi mogao biti uzrok tog jakog i neprijatnog mirisa mokrace? Unapred zahvalna, srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 13. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite vaginalni sekret kao i vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice.
      ako imate neke promene u ustima, jeziku, onda uradite i bris grla i jezika na bakterije i gljivice.
      moguce da su vam smetnje u sklopu superinfekcije kandidom /gljivicom/.
      ako nste u mogucnosti sve ovo da uradite onda uzmite da pijete paraprotex i
      probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com