Osecaj potrebe da mokrim kada legnem da spavam, konretno kao da u samom penisu imam jos mokrace. Ovo traje nekih godinu dana, uz to da je pojacano u zimskom periodu. Naglasavam da mi je prose godine u oktobru mesecu dijagnostifikovan zlatni stafilikok u uretri. Tretiran levomaksom, pa posle toga doksiciklinom. Uradjen posle toga bris uretre, spermokultura i ureo i mikoplazma, sve sterilno. Medjutim ovaj osecaj se i dalje javlja. Konkretno pijem sada caj za izbacivanje bakterija iz mokracnih puteva uzet u biljnoj apoteci josif pancic, ali kako je 3 dan, ne mogu da kazem ima li kakvog efekta. U dilemi sam sta bi trebalo da radim, posto samo nespavanje izazvano ovim pocinje zaista da mi narusava psihicko zdravlje.

    Odgovoreno: 11. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa uzimanjem paraprotex i probiobalance tabletama.
      pakovanja su velika i imate za dva meseca terapije sto je dovoljan period
      da sanirate bilo koju infekciju.
      videti na www. Suplementi=srb. Com