Dobro vece imam jedno pitanje moj prijatelj je pre nekako uradio spermogram ali ne razume sta znace grudvice tu pise odsutno i pise u napomeni da je u vidnom polju nadjeno 1 do 3 leukocita i 1 do 2 epiletne celije. Ja bih vas zamolila ako mozete da mi objasnite sta to tacno sve znaci i dali je to neki veliki problem? Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Za tumacenje spermograma je potrebno poslati skenirani nalaz istog.
      nalaz leukocita bi govorio za postojecu infekciju. Zato neka se javi urologu
      koji ce uraditi potrebne preglede za utvrdjivanje infekcije.