Postovani dobro vece, od maja ove godine imam problem sa hlamidiom. Pio sam razne antibiotike od hemomicina do dovicina, evo sada trenutno pijem hemomicin i eritromicin. Oktobra sam radio test putem brisa uretre koji je bio negativan da bi 28. Novembra ponovi test koji je bio pozitivan. . . Da li je to moguce i da li test koji moze biti lazno negativan moze biti i lazno pozitivan i da li mozda imate neki savet sto se terapija tice. Danas sam poceo sa terapijom hemomicina 1000mg ujutru, isto toliko uvece, pa opet ujutru na 12h i onda trebam popiti eritromicin od 500mg, 5 dana na 8h, da li je to dovoljno? Hvala unapred

    Odgovoreno: 06. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Ako se i partnerka nije lecila onda ste nepotrebno koristili toliko lekova.
      takodjer i odnosi sa zastitom su jako vazni.
      testovi za hlamidiju nisu uvek pouzdani.
      predlazem da uradite pcr test/dnk test/.
      predlazem vam da narednih meseci koristite samo paraprotex i
      probiobalance tablete umesto antibiotika koje pijete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com