Interesuje me, vec mesecima pokusavam da izlecim escherichija coli koja je prisutna u spermi 75 000. Dali ova bakterija prenosi se tokom odnos i kako deluje na plodnost? Dali se mogu resiti od nje? Hvala puno

    Odgovoreno: 05. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Kada se neka bakterija useli u prostatu onda je vrlo tesko osloboditi se nje, a pogotovu ako je to
      eserihija.
      to znaci da ne treba mnogo insistirati na eradikaciji ove klice antibioticima.
      antibiotike koristiti samo kada su smetnje velike a raditi na jacanju imuniteta.
      pravilno se hraniti, voditi zdrav zivot, koristiti dosta tecnosti i koristiti suplementaciju.
      svaka infekcija prostate deluje lose na spermatogenezu.