Postovani napipao sam iznad levog testisa neke grumencice ispod koze. Ne nalaze se bas na testisu nego kao da su odvojene, mogu se pomerati prstima. Mislim da se ti grumencici ili sundjercici nalaze na epididimu i bezbolni su. Sta to moze biti i da li je opasno?

    Odgovoreno: 05. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da ste napipali prosirene vene-varikocela.
      da bi to potvrdili javite se na uroloski pregled i ultrazvuk skrotuma.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis