Pozdrav. . . Opipom lijevog testisa primijetio sam veoma malu kvržicu sa gornje strane. Ne na mošnji već na testisu, na dodir tvrdo, voma malo. Ne osjećam nikakve bolove. Da napomenem da su mi vene koje dovode krv do lijevog testisa veoma uvećane.

    Odgovoreno: 02. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Napipali ste prosirene vene na levom testisu a tvrdina koju opisujete je verovatno neka struktura epididimisa.
      napravite za svaki slucaj ultrazvuk testisa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #122871

    • Zdravo, prije neki dan sam opipao tvrdinu na testicu, kao neka mala kuglica, veoma mala, nista me ne boli, da li je to nekakav problem?